Zprávy KKSST č. 7
KARLOVARSKÝ KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU
Zprávy č. 7 / 2006 – 2007 14. 11. 2006
1. Výsledky DIVIZE mužů :
KST Fr. Lázně B - Batesta Chodov B 7 : 10 - TJ Ostrov A 3 : 10
Sokol Mar. Lázně - Batesta Chodov B 10 : 1 - TJ Ostrov A 10 : 1
Slovan K. Vary A - Slovan K. Vary B 9 : 9 - Slovan K. Vary C 10 : 8
TJ Loket A - Slovan K. Vary B 9 : 9 - Slovan K. Vary C 10 : 1
Slavoj Kynšperk A - Baník Svatava A 7 : 10 - Start K. Vary A 10 : 5
TJ Ostrov B - Baník Svatava A 10 : 5 - Start K. Vary A 10 : 5
Tabulka : 1. Sokol Mariánské Lázně 7 7 0 0 70 : 21 21 bodů
2. Slovan Karlovy Vary B 7 4 2 1 66 : 40 17
3. TJ Ostrov B 7 5 0 2 63 : 42 17
4. Slovan Karlovy Vary A 7 4 2 1 63 : 52 17
5. Start Karlovy Vary A 7 4 0 3 56 : 50 15
6. Baník Svatava A 7 3 1 3 59 : 54 14
7. TJ Ostrov A 7 3 0 4 42 : 49 13
8. Slavoj Kynšperk A 7 3 0 4 42 : 53 13
9. TJ Loket A 7 1 3 3 51 : 58 12
10. Slovan Karlovy Vary C 7 2 0 5 45 : 54 11
11. Batesta Chodov B 7 2 0 3 2 23 : 64 9
12. KST Frant. Lázně B 7 0 0 7 25 : 70 7
2. Doškolení trenérů
(zpráva TMK)
Trenérsko-metodická komise ČAST oznamuje všem trenérům licence A a B, že se dne 21.listopadu (úterý) bude v Hodoníně konat další běh doškolení. Akce je určena pro trenéry s končící platností
licence či propadlou licencí ze spádové oblasti Moravy, vítáni jsou ale i trenéři z Čech, kteří se budou chtít zúčastnit atraktivního utkání Q-ME mužů Česká republika-Španělsko.
Doškolení se mohou zúčastnit i trenéři licence C.Trenérské licence sebou.
Program doškolení:
* Do 15:00 Prezentace u ing.Marty Novotné.
* 15:00-16:00 Přednáška ing.Marty Novotné - Problematika práce s mladou reprezentací ČR.
* Od 16:30 Sledování utkání CZE-ESP.
3. Změny pravidel
(zpráva KR)
ITTF vydala změny „Pravidel stolního tenisu“. Překlad je připraven ve formátu podle vydaných „Pravidel“ a umožňuje vlepení do brožury. Změny jsou v příloze těchto Zpráv.
4. Výsledky KP sk.A :
Jiskra Aš A - Baník Sokolov 10 : 5 - TJ Loket B 10 : 3
Jiskra Aš C - Baník Sokolov 0 : 10 - TJ Loket B 0 : 10
Baník Svatava B - Jiskra Aš B 0 : 10 - Strunal Luby 0 : 10
Baník Svatava C - Jiskra Aš B 3 : 10 - Strunal Luby 2 : 10
Slavoj Kynšperk B - Slovan M. Lázně 6 : 10
Tabulka : 1. TJ Loket B 6 5 0 1 53 : 25 16 bodů
2. Jiskra Aš A 5 5 0 0 50 : 20 15
3. Jiskra Aš B 5 4 0 1 46 : 19 13
4. Slovan M. Lázně 5 4 0 1 47 : 20 13
5. Baník Sokolov 6 3 0 3 45 : 37 12
6. Slavoj Kynšperk B 5 3 0 2 38 : 25 11
7. Strunal Luby 5 3 0 2 39 : 30 11
8. Baník Svatava C 6 0 0 6 14 : 60 6
9. Baník Svatava B 6 0 0 6 12 : 60 6
10. Jiskra Aš C 5 0 0 5 3 : 50 5
5. Výsledky KP sk. B :
Start K. Vary B - SK Toužim 2 : 10 - TJ Ostrov C 10 : 4
Start K. Vary C - SK Toužim 1 : 10 - TJ Ostrov C 10 : 5
Jiskra Březová - Jiskra Nejdek 10 : 3 - SK Merklín 10 : 8
Slovan K. Vary D - Jiskra Nejdek 9 : 9 - SK Merklín 3 : 10
Batesta Chodov C - Batesta Chodov D 9 : 9
Tabulka : 1. SK Toužim 5 5 0 0 50 : 10 15 bodů
2. Jiskra Březová 5 5 0 0 50 : 17 15
3. SK Merklín 6 4 0 2 52 : 31 14
4. Jiskra Nejdek 6 3 1 2 44 :46 13
5. Start Karlovy Vary B 6 3 0 3 38 : 48 12
6. Start Karlovy Vary C 6 3 0 3 38 : 50 12
7. Batesta Chodov C 5 1 1 3 38 : 43 8
8. Batesta Chodov D 5 1 1 3 34 : 43 8
9. Slovan Karlovy Vary D 5 0 1 4 21 : 49 6
10. TJ Ostrov C 5 0 0 5 22 : 50 5
Jan Podstata
předseda STK