Zprávy KKSST č. 14
KARLOVARSKÝ KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU
Zprávy č. 14 / 2006 – 2007 2. 3. 2007
1. Schválené výsledky DIVIZE mužů :
TJ Ostrov A - KST Fr. Lázně B 8 : 10 - Sokol M. Lázně 6 : 10
Batesta Chodov B - KST Fr. Lázně B 9 : 9 - Sokol M. Lázně 7 : 10
Slovan K. Vary B - Slovan K. Vary A 9 : 9 - TJ Loket A 10 : 6
Slovan K. Vary C - Slovan K. Vary A 10 : 8 - TJ Loket A 3 : 10
Baník Svatava A - Slavoj Kynšperk A 10 : 7 - TJ Ostrov B 0 : 10
Start K. Vary A - Slavoj Kynšperk A 9 : 9 - TJ Ostrov B 5 : 10
Tabulka :
1. Sokol Mariánské Lázně 18 16 1 1 176 : 79 51 bodů
2. TJ Ostrov B 18 14 1 3 166 : 92 47
3. Slovan Karlovy Vary B 18 12 3 3 170 : 102 45
4. Slovan Karlovy Vary A 18 9 4 5 158 : 127 40
5. Baník Svatava A 18 10 2 6 149 : 127 40
6. Start Karlovy Vary A 18 7 3 8 136 : 139 35
7. TJ Ostrov A 18 6 4 8 133 : 134 34
8. Slavoj Kynšperk A 18 6 2 10 114 : 147 32
9. TJ Loket A 18 4 3 11 126 : 156 29
10. Slovan K. Vary C 18 4 1 13 92 : 154 27
11. Batesta Chodov B 18 4 3 9 2 84 : 159 27
12. KST Fr. Lázně B 18 2 1 14 1 81 : 172 22
2. Schválený přestup v zimním termínu :
ČAST Latosinská Eva z Baníku Havířov do Baníku Sokolov
3. Změny v termínovce ČAST :
TOP 12 ( KT ) ml. žactva nyní : 15. 4. 2007 Strážnice
TOP 12 ( KT ) st. žactva 6. 5. 2007 Ústí nad Orlicí
TOP 12 ( KT ) dorostu 15. 4. 2007 Hustopeče
Turnaj přátelství ( „A” ) st. žactvo 5. 5. 2007
Hluk
Turnaj přátelství ( „A” ) ml. žactvo a dorost 6. 5. 2007
Hluk
1.kolo semif. pl-off ( 1-3 liga muži; 1-2 liga ženy ) 14. 4. 2007
4. Přehled M – ČR :
M – ČR dr. st. žactva 28.-29. 4. 2007 Havířov (systém: 14 krajů + 2nasaz. družstva)
M – ČR dr. dorostu 30. 4. – 1. 5. 2007 Havířov (systém: 14 krajů + 2nasaz. družstva)
M – ČR jedn. ml. žactva 12. – 13. 5. 2007 Vlašim
M – ČR jedn. st. žactva 26. – 27. 5. 2007 Hluk
M – ČR jedn. dorostu 19. – 20. 5. 2007 Praha
5. Schválené výsledky KP - sk.A :
Jiskra Aš B - Baník Svatava B 10 : 8 - Baník Svatava C 10 : 1
Strunal Luby - Baník Svatava B 10 : 0 - Baník Svatava C 10 : 1
TJ Loket B - Jiskra Aš A 1 : 10 - Jiskra Aš C 10 : 0
Baník Sokolov - Jiskra Aš A 3 : 10 - Jiskra Aš C 10 : 0
Slovan M. Lázně - Slavoj Kynšperk B 10 : 4
Tabulka :
1. Jiskra Aš A 14 14 0 0 140 : 36 42 body
2. Jiskra Aš B 14 11 0 3 123 : 70 36
3. TJ Loket B 15 9 1 5 116 : 81 34
4. Strunal Luby 14 10 0 4 120 : 34 34
5. Baník Sokolov 15 9 1 5 124 : 81 34
6. Slovan M. Lázně 14 9 0 5 117 : 81 32
7. Slavoj Kynšperk B 14 6 0 8 88 : 89 26
8. Baník Svatava B 15 2 0 13 55 : 135 19
9. Baník Svatava C 15 1 0 14 40 : 141 17
10. Jiskra Aš C 14 0 0 14 7 : 140 14
6. Schválené výsledky KP - sk.B :
SK Toužim - Start K. Vary B 10 : 1 - Start K. Vary C 10 : 5
TJ Ostrov C - Start K. Vary B 10 : 1 - Start K. Vary C 10 : 5
SK Merklín - Slovan K. Vary D 4 : 10 - Jiskra Březová 3 : 10
Jiskra Nejdek - Slovan K. Vary D 8 : 10 - Jiskra Březová 2 : 10
Batesta Chodov D - Batesta Chodov C 9 : 9
Tabulka :
1. SK Toužim 14 14 0 0 140 : 26 42 body
2. Jiskra Březová 14 13 0 1 133 : 54 40
4. Start Karlovy Vary B 15 7 2 6 104 : 110 31
3. SK Merklín 15 5 3 7 106 : 106 28
5. Slovan Karlovy Vary D 14 5 3 6 93 : 118 27
6. Start Karlovy Vary C 15 5 2 8 99 : 125 27
7. TJ Ostrov C 14 6 0 8 97 : 108 26
8. Jiskra Nejdek 15 4 2 9 98 : 131 25
9. Batesta Chodov C 14 3 2 9 98 : 124 22
10. Batesta Chodov D 14 2 2 10 76 : 130 20
7. Společenský koutek : v průběhu měsíce února oslavili svá jubilea naši členové :
Mgr. Machač Josef Jiskra Aš 75
Ing. Vohlídal Josef Slovan M. Lázně 55
Horký Karel Baník Svatava 50
B l a h o p ř e j e m e ! ! !
Jan Podstata
předseda STK