Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena Karlových Varů

 

V sobotu 16. prosince se v Sadově u Karlových Varů uskutečnil poměrně kvalitně obsazený turnaj s názvem „Velká cena Karlových Varů“. Na programu byla dvouhra a čtyřhra mužů. Prezentovalo se 30 účastníků, kteří byli následně rozděleni do osmi skupin. Mezi největší favority patřili Gavlas Petr (TTC Pfarkirchen), Vilímovský Jiří a Klepáček Pavel (oba KST Lázně Františkovy Lázně). Čtvrtým nasazeným turnaje byl ostrovský Jiří Provazník. Všichni nasazení postupovali turnajem hladce. Nejprve si zajistili první místo ve skupině a pak kvalitními výkony účast v semifinále. Zde na sebe narazili Gavlas s Klepáčkem a Vilímovský nastoupil proti Provazníkovi. Gavlas i Vilímovský si se svými soupeři hladce poradili v poměru 3:0 a čekalo je společné finále. Ve finále sehrál Petr Gavlas se svým tréninkovým kolegou velice pohledný zápas, kterému přihlíželi diváci z řad hráčů. Gavlas prokázal svoji převahu a zvítězil v poměru 3:1 a stal se tak celkovým vítězem „Velké ceny Karlových Varů“.

 

Soutěž čtyřhry se stala jasnou záležitostí druholigové dvojice Klepáček, Vilímovský, kteří si s přehledem poradili se všemi soupeři, v semifinále pak s dvojicí Novák, Vysocký a ve finále proti karlovarské dvojici Ďurža, Švec.

 

Vítězové každé kategorie dostali pohár, pamětní medaile, věcnou cenu a finanční odměnu. Další turnaj mužů se koná v Aši 26. 12. 2006.

 

Přehled vítězů:

 

Dvouhra mužů:

1)      Gavlas Petr – TTC Pfarkirchen

2)      Vilímovský Jiří – KST Lázně Františkovy Lázně

3)      Klepáček Pavel – KST Lázně

3)      Provazník Jiří – TJ Ostrov

 

Čtyřhra mužů:

1)      Klepáček, Vilímovský – oba KST Lázně Františkovy Lázně

2)      Ďurža Karel, Švec Jan – oba Slovan Karlovy Vary

3)      Novák Radek, Vysocký Ivan – oba TJ Ostrov

3)   Provazník Jiří, Provazník Jakub – oba TJ Ostrov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář