Jdi na obsah Jdi na menu
 


Remíza s Mladou Boleslaví

2. 11. 2007

Tým Mladé Boleslavi přijel v sestavě Vilímek, Sedláček ml., Serbus, Šťastný a Mada. Domácím vyšly výborně čtyřhry, když je obě poměrně hladce vyhráli.

 

Do prvního kola tedy domácí šli s náskokem 2:0. To bylo pak ve znamení pěkných zápasů. Blažek prohrál ve vyrovnaném zápase s Vilímkem. Klepáček po většinu zápasu dotahoval náskok Serbuse, kterému nakonec podlehl. Ani Vilímovský nebodoval v zápase se Sedláčkem. Prohrával již 0:2 na sety a dělal nevynucené chyby. Zlom připravil Sys, který porazil Šťastného 3:1. Ve 4. setu měl štěstíčko v zakončení, kdy vyhrál díky prasátku.

 

Druhé kolo začalo nadějně pro domácí, když Klepáček vedl 1:0 nad Vilímkem. Ten však otočil průběh zápasu a dokázal porazit Klepáčka 3:1. Za domácí kontroval Vilímovský v zápase pro Serbusovi. Vilímovský vedl již 2:0 na sety, třetí set však promarnil, ale pak zápas dotáhl do vítězného konce. Radek pak díky své jistotě v rozehrávce a mezihře porazil Sedláčka. Blažek zaváhal v prvním setu proti Šťastnému. Zápas ale otočil a zajistil domácím další bod.

 

Ve třetím kole bodovali třikrát hosté. Za domácí zajistil bod pouze Sys v zápase proti Serbusovi. Hosté vystřídali a místo Šťastného nastoupil v zápase proti Klepáčkovi Peter Mada. Klepáček vedl již 2:0 na sety (i když ve 2. setu prohrával 5:9, dokázal vývoj otočit a vyhrát 11:9 – soupeř za stavu 9:9 zkazil své 2 servisy). Mladoboleslavský Mada srovnal na 2:2 a hrál se rozhodující 5. set. Klepáček vedl v úvodu 5:1, ale Madovi se podařilo náskok smazat. V koncovce měl Pavel 3 mečboly. Škoda, že je neproměnil.

 

V posledním kole porazil Blažek Serbuse. Sys a Klepáček ale prohráli a hosté v tu chvíli vedli 9:8. Remízu pro domácí nakonec zachránil Vilímovský, který porazil Madu. Škoda některých zápasů. Ale i 2 body za remízu domácí přivítali.  

Zápis z utkání:

Sys/HrčkaŠťastný/Mada

3 - 1

Vilímovský/BlažekVilímek/Sedláček

3 - 0

Blažek PetrVilímek Miroslav

2 - 3

Klepáček PavelSerbus Tomáš

1 - 3

Vilímovský JiříSedláček Jan ml.

1 - 3

Sys RadekŠťastný Vladislav

3 - 1

KlepáčekVilímek

1 - 3

VilímovskýSerbus

3 - 1

SysSedláček

3 - 1

BlažekŠťastný

3 - 1

VilímovskýVilímek

0 - 3

SysSerbus

3 - 0

BlažekSedláček

2 - 3

KlepáčekMada Peter

2 - 3

SysVilímek

0 - 3

BlažekSerbus

3 - 1

KlepáčekSedláček

1 - 3

VilímovskýMada

3 - 1

Více informací naleznete na: www.pinec.info.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář